Byť partnerom golfu

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť stať sa reklamným partnerom Pressburg Golf Clubu a celoročne prezentovať svoju spoločnosť. Využívajte všetky formy prezentácie na golfovom ihrisku Golf Resort  Dunakiliti  v letnej sezóne. Golf bude prostriedkom na prezentovanie Vašej firmy a produktov. Golfové ihrisko je ideálnym miestom kde sa  na malom priestore akumuluje ideálna cieľová skupina potencionálnych

solventných zákazníkov.Podporíte predaj Vaších produktov. Podporíte Váš public relation ako spoločnosť, ktorá podporuje šport a zdravý životný štýl. Poukážete na  luxusnosť Vašich produktov a zvýšite povedomie o Vašej firme.

Reklama na jamkách

Na každej jamke je umiestnená obojstranná reklamná plocha na odpalisku jamky. Jamky sú osadené informačným panelom so základnými informáciami pre hráča, čo hráča núti,aby zhliadol prezentáciu sponzora pri hre na každej jamke.Pri jamkách par 3 je vhodné dať cenu za výsledok hole in one. V prípade,že sa sponzor zriekne práva sponzorovať hole in one na danej jamke, prenajímateľ si vyhradzuje právo osloviť za účelom tejto formy prezentácie iného sponzora na hole in one. Cena za hole in one môže byť v hodnote maximálne do 550 €.

Cena za hole in one sa dáva len pri oficiálnom HCP turnaji.

Cena za jamky 1 až 9: 2 000 €/rok 

Jamka č.:1,4,5,9 možnosť 20% zľavy pri poskytnutí ceny HOLE in ONE

rozmer banneru je 148×60 cm

Počet možných prezentácií: 18

Reklama umiestnená na plote tenisových kurtov

Tenisový kurt sa nachádza v samom centre diania. Z jednej strany ho obklopuje driving range a cvičné plochy chippingu a puttingu a z prednej strany club hause a odpalisko. Jamky č.1, a z pravého boku a zadnej strany kurtov je výhľad na megachipping areu.

Rozmer- 280×280 cm

Cena: 3 350 €/rok 

Počet možných prezentácií: 5

Meno a logo sponzora na plote

tenisových kurtov zo strany chipping area a driving range. 

Rozmer reklamnej plochy 3×1m.

Cena: 1 990 €/rok  

Počet možných prezentácií: 8.

Reklama umiestnená na plote jamky č.2 a 6.

2 (120 m ) a 6. ( 200m )

cena za rozmer 1,5×6m 

Cena: 1 660 €/rok

Ostatné možnosti prezentácie firmy po osobnej individuálnej konzultácií

Kontakt:

E medekova@prgc.sk

T +421 903 420 959